-18 %
АКУМУЛАТОР BANNER RUNNING BULL EFB 95AH/760A R+ JIS
- Наличност: В наличност
- Модел: RUNNING BULL EFB START-STOP
201.55€ (394.20лв.)
165.27€ (323.24лв.)
Без данък: 165.27€ (323.24лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Леки автомобили; Строителна техника; Морски съдове |
| Капацитет | 95 Ah |
| Стартов ток | 760 A |
| Производител | BANNER |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | Десен плюс |
| Модел акумулатор | RUNNING BULL EFB START-STOP |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Азиатски |
| Дължина | 303 mm |
| Широчина | 175 mm |
| Височина | 225 mm |
| Тегло | 18 kg |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 86 Ah - 110 Ah |