-18 %
АКУМУЛАТОР BANNER BIKE BULL 12AH/170A L+
- Наличност: В наличност
- Модел: BIKE BULL
49.25€ (96.32лв.)
40.38€ (78.98лв.)
Без данък: 40.38€ (78.98лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Мотоциклети; ATV-Quads; Джетове; Косачки; Снегомобили |
| Капацитет | 12 Ah |
| Стартов ток | 170 A |
| Производител | BANNER |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | Ляв плюс |
| Модел акумулатор | BIKE BULL |
| Тип поддръжка | Обслужваем |
| Дължина | 134 mm |
| Широчина | 80 mm |
| Височина | 160 mm |
| Тип на полюсите | 1 |
| Тип на кутията | B00 |
| Тегло | 4 kg |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 0 Ah - 30 Ah |