-18 %
АКУМУЛАТОР BANNER BUFFALO BULL 140AH/760A L+
- Наличност: В наличност
- Модел: BUFFALO BULL
257.69€ (504.00лв.)
211.31€ (413.29лв.)
Без данък: 211.31€ (413.29лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Тежкотоварни автомобили; Агро и строителна техника; Автобуси; Индустриална техника |
| Капацитет | 140 Ah |
| Стартов ток | 760 A |
| Производител | BANNER |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | Ляв плюс |
| Модел акумулатор | BUFFALO BULL |
| Тип поддръжка | Обслужваем |
| Тип | Стандартен |
| Дължина | 513 mm |
| Широчина | 189 mm |
| Височина | 220 mm |
| Тип на полюсите | 1 |
| Тип на кутията | B00 |
| Тегло | 35 kg |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 111 Ah - 145 Ah |