-18 %
АКУМУЛАТОР BANNER BIKE BULL GEL 11AH/190A L+
- Наличност: В наличност
- Модел: BIKE BULL GEL
62.62€ (122.47лв.)
51.35€ (100.43лв.)
Без данък: 51.35€ (100.43лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Мотоциклети; ATV-Quads; Джетове; Косачки |
| Капацитет | 11 Ah |
| Стартов ток | 190 A |
| Производител | BANNER |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | Ляв плюс |
| Модел акумулатор | BIKE BULL GEL |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Дължина | 51 mm |
| Широчина | 87 mm |
| Височина | 110 mm |
| Тип на полюсите | 1 |
| Тип на кутията | B00 |
| Тегло | 4 kg |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 0 Ah - 30 Ah |