-18 %
АКУМУЛАТОР BANNER RUNNING BULL AGM 105AH/950A R+
- Наличност: В наличност
- Модел: RUNNING BULL AGM START-STOP
319.35€ (624.59лв.)
261.87€ (512.17лв.)
Без данък: 261.87€ (512.17лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Леки автомобили; Строителна техника; Кемпери; Каравани; Моторни лодки |
| Капацитет | 105 Ah |
| Стартов ток | 950 A |
| Производител | BANNER |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | Десен плюс |
| Модел акумулатор | RUNNING BULL AGM START-STOP |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Стандартен |
| Дължина | 394 mm |
| Широчина | 175 mm |
| Височина | 190 mm |
| Тип на полюсите | 1 |
| Тип на кутията | B13 |
| Тегло | 24 kg |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 86 Ah - 110 Ah |