-18 %
АКУМУЛАТОР BANNER POWER BULL 62AH/550A R+
- Наличност: В наличност
- Модел: POWER BULL
122.40€ (239.39лв.)
100.37€ (196.31лв.)
Без данък: 100.37€ (196.31лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Леки автомобили; Лекотоварни автомобили; Моторни лодки |
| Капацитет | 62 Ah |
| Стартов ток | 550 A |
| Производител | BANNER |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | Десен плюс |
| Модел акумулатор | POWER BULL |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Стандартен |
| Дължина | 242 mm |
| Широчина | 175 mm |
| Височина | 190 mm |
| Тип на полюсите | 1 |
| Тип на кутията | B13 |
| Тегло | 15 kg |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 53 Ah - 66 Ah |