-18 %
АКУМУЛАТОР BANNER POWER BULL 60AH/480A L+ JIS
- Наличност: В наличност
- Модел: POWER BULL
135.02€ (264.08лв.)
110.72€ (216.55лв.)
Без данък: 110.72€ (216.55лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Леки автомобили; Лекотоварни автомобили; Моторни лодки |
| Капацитет | 60 Ah |
| Стартов ток | 480 A |
| Производител | BANNER |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | Ляв плюс |
| Модел акумулатор | POWER BULL |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Азиатски |
| Дължина | 233 mm |
| Широчина | 173 mm |
| Височина | 220 mm |
| Тип на полюсите | 1 |
| Тип на кутията | B07 |
| Тегло | 15 kg |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 53 Ah - 66 Ah |