-18 %
АКУМУЛАТОР BANNER POWER BULL 45AH/390A L+ JIS
- Наличност: В наличност
- Модел: POWER BULL
98.47€ (192.59лв.)
80.75€ (157.93лв.)
Без данък: 80.75€ (157.93лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Леки автомобили; Лекотоварни автомобили; Моторни лодки |
| Капацитет | 45 Ah |
| Стартов ток | 390 A |
| Производител | BANNER |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | Ляв плюс |
| Модел акумулатор | POWER BULL |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Азиатски |
| Дължина | 238 mm |
| Широчина | 129 mm |
| Височина | 225 mm |
| Тип на полюсите | 1+3 |
| Тип на кутията | B00 |
| Тегло | 12 kg |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 31 Ah - 52 Ah |