-18 %
АКУМУЛАТОР BANNER POWER BULL 40AH/330A L+ JIS
- Наличност: В наличност
- Модел: POWER BULL
64.33€ (125.82лв.)
52.75€ (103.17лв.)
Без данък: 52.75€ (103.17лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Леки автомобили: Лекотоварни автомобили; Моторни лодки |
| Капацитет | 40 Ah |
| Стартов ток | 330 A |
| Производител | BANNER |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | Ляв плюс |
| Модел акумулатор | POWER BULL |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Азиатски |
| Дължина | 187 mm |
| Широчина | 127 mm |
| Височина | 226 mm |
| Тип на полюсите | 3 |
| Тип на кутията | B00 |
| Тегло | 10 kg |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 31 Ah - 52 Ah |