-18 %
АКУМУЛАТОР BANNER ENERGY BULL 60AH/580A R+
- Наличност: В наличност
- Модел: ENERGY BULL
120.80€ (236.26лв.)
99.05€ (193.72лв.)
Без данък: 99.05€ (193.72лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Кемпери; Каравани; Моторни лодки; Яхти; Соларни инсталации; Инвалидни колички |
| Капацитет | 60 Ah |
| Стартов ток | 580 A |
| Производител | BANNER |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | Десен плюс |
| Модел акумулатор | ENERGY BULL |
| Тип поддръжка | Обслужваем |
| Тип | Стандартен |
| Дължина | 256 mm |
| Широчина | 174 mm |
| Височина | 225 mm |
| Тип на полюсите | 1 |
| Тип на кутията | B00 |
| Тегло | 20 Kg |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 53 Ah - 66 Ah |