-18 %
АКУМУЛАТОР BANNER POWER BULL 95AH/740A L+ JIS
- Наличност: В наличност
- Модел: POWER BULL
173.94€ (340.20лв.)
142.63€ (278.96лв.)
Без данък: 142.63€ (278.96лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 95 Ah |
| Стартов ток | 740 A |
| Производител | BANNER |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | Ляв плюс |
| Модел акумулатор | POWER BULL |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Азиатски |
| Дължина | 303 mm |
| Широчина | 173 mm |
| Височина | 225 mm |
| Тип на кутията | B07 |
| Тегло | 22 kg |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 86 Ah - 110 Ah |