-18 %
АКУМУЛАТОР BANNER POWER BULL 84AH/720A R+
- Наличност: В наличност
- Модел: POWER BULL
153.51€ (300.24лв.)
125.88€ (246.20лв.)
Без данък: 125.88€ (246.20лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 84 Ah |
| Стартов ток | 720 A |
| Производител | BANNER |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | Десен плюс |
| Модел акумулатор | POWER BULL |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Стандартен |
| Дължина | 315 mm |
| Широчина | 175 mm |
| Височина | 190 mm |
| Тип на полюсите | 1 |
| Тип на кутията | B13 |
| Тегло | 18 kg |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 76 Ah - 85 Ah |