-18 %
АКУМУЛАТОР BANNER POWER BULL 77AH/680A R+
- Наличност: В наличност
- Модел: POWER BULL
141.91€ (277.55лв.)
116.37€ (227.60лв.)
Без данък: 116.37€ (227.60лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 77 Ah |
| Стартов ток | 680 A |
| Производител | BANNER |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | Десен плюс |
| Модел акумулатор | POWER BULL |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Стандартен |
| Дължина | 278 mm |
| Широчина | 175 mm |
| Височина | 190 mm |
| Тип на полюсите | 1 |
| Тип на кутията | B13 |
| Тегло | 19 kg |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 76 Ah - 85 Ah |