-18 %
АКУМУЛАТОР BANNER POWER BULL 44AH/420A R+
- Наличност: В наличност
- Модел: POWER BULL
89.27€ (174.60лв.)
73.20€ (143.17лв.)
Без данък: 73.20€ (143.17лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 44 Ah |
| Стартов ток | 420 A |
| Производител | BANNER |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | Десен плюс |
| Модел акумулатор | POWER BULL |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Дължина | 207 mm |
| Широчина | 175 mm |
| Височина | 175 mm |
| Тип на полюсите | 0 |
| Тип на кутията | B13 |
| Тегло | 11 kg |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 31 Ah - 52 Ah |