-18 %
АКУМУЛАТОР BANNER ENERGY BULL 230AH/1100A L+
- Наличност: В наличност
- Модел: ENERGY BULL
386.54€ (756.01лв.)
316.96€ (619.92лв.)
Без данък: 316.96€ (619.92лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Кемпери; Каравани; Моторни лодки; Яхти; Соларни инсталации; Инвалидни колички |
| Капацитет | 230 Ah |
| Стартов ток | 1100 A |
| Производител | BANNER |
| Тип на батерията | Тягов |
| Поляритет | Ляв плюс |
| Модел акумулатор | ENERGY BULL |
| Тип поддръжка | Обслужваем |
| Дължина | 517 mm |
| Широчина | 272 mm |
| Височина | 212 mm |
| Тип на полюсите | 3 |
| Тип на кутията | B00 |
| Тегло | 63 kg |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 146 Ah + |