-15 %
АКУМУЛАТОР MONBAT MEGALIGHT POWER AGM 105AH R+
- Наличност: В наличност
- Модел: MEGALIGHT POWER AGM DEEP CYCLE
241.84€ (473.00лв.)
205.56€ (402.04лв.)
Без данък: 205.56€ (402.04лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 105 Ah |
| Производител | MONBAT |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | Десен плюс |
| Модел акумулатор | MEGALIGHT POWER AGM DEEP CYCLE |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | DEEP CYCLE |
| Дължина | 345 mm |
| Широчина | 175 mm |
| Височина | 230 mm |
| Тип на полюсите | 1 |
| Тип на кутията | B13 |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 86 Ah - 110 Ah |