-25 %
АКУМУЛАТОР BOSCH 70Ah/540A L+
- Наличност: В наличност
- Модел: 0 092 PP0 270
132.42€ (258.99лв.)
99.32€ (194.25лв.)
Без данък: 99.32€ (194.25лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 70 Ah |
| Стартов ток | 540 A |
| Производител | BOSCH |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | Ляв плюс |
| Модел акумулатор | POWER+ |
| Дължина | 260 mm |
| Широчина | 173 mm |
| Височина | 222 mm |
| Тип на полюсите | 1 |
| Тип на кутията | B1 |
| Тегло | 17.23 kg |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 67 Ah - 75 Ah |