-18 %
АКУМУЛАТОР BANNER STARTING BULL 70AH/640A R+
- Наличност: В наличност
- Модел: STARTING BULL
114.12€ (223.20лв.)
93.58€ (183.03лв.)
Без данък: 93.58€ (183.03лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 70 Ah |
| Стартов ток | 640 A |
| Производител | BANNER |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | Десен плюс |
| Модел акумулатор | STARTING BULL |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Стандартен |
| Дължина | 278 mm |
| Широчина | 175 mm |
| Височина | 175 mm |
| Тип на полюсите | 1 |
| Тип на кутията | B13 |
| Тегло | 18 kg |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 67 Ah - 75 Ah |