-18 %
АКУМУЛАТОР BANNER POWER BULL PRO 100AH/820A R+
- Наличност: В наличност
- Модел: POWER BULL PRO
184.53€ (360.91лв.)
151.31€ (295.94лв.)
Без данък: 151.31€ (295.94лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 100 Ah |
| Стартов ток | 820 A |
| Производител | BANNER |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | Десен плюс |
| Модел акумулатор | POWER BULL PRO |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Дължина | 353 mm |
| Широчина | 175 mm |
| Височина | 190 mm |
| Тип на полюсите | 1 |
| Тип на кутията | B13 |
| Тегло | 22 kg |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 86 Ah - 110 Ah |