-18 %
АКУМУЛАТОР BANNER POWER BULL 80AH/700A R+
- Наличност: В наличност
- Модел: POWER BULL
151.85€ (296.99лв.)
124.52€ (243.54лв.)
Без данък: 124.52€ (243.54лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 80 Ah |
| Стартов ток | 700 A |
| Производител | BANNER |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | Десен плюс |
| Модел акумулатор | POWER BULL |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Дължина | 315 mm |
| Широчина | 175 mm |
| Височина | 175 mm |
| Тип на полюсите | 1 |
| Тип на кутията | B13 |
| Тегло | 19 kg |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 76 Ah - 85 Ah |