-18 %
АКУМУЛАТОР BANNER POWER BULL 72AH/670A R+
- Наличност: В наличност
- Модел: POWER BULL
132.53€ (259.21лв.)
108.67€ (212.54лв.)
Без данък: 108.67€ (212.54лв.)
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 72 Ah |
| Стартов ток | 670 A |
| Производител | BANNER |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | Десен плюс |
| Модел акумулатор | POWER BULL |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Дължина | 278 mm |
| Широчина | 175 mm |
| Височина | 175 mm |
| Тип на полюсите | 0 |
| Тип на кутията | B13 |
| Тегло | 17.5 kg |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 53 Ah - 66 Ah |