-19 %
Акумулатор 4MAX 75Ah/700A R+
- Наличност: В наличност
- Модел: BAT75/700R/4MAX
105.84€ (207.01лв.)
85.23€ (166.70лв.)
Без данък: 85.23€ (166.70лв.)
Описание
АКУМУЛАТОР
4MAX модел BAT75/700R/4MAX: Синергия между мощ и технология
С новият
акумулатор 4MAX модел BAT75/700R/4MAX, се поставя нов стандарт в областта на
автомобилните батерии. Проектиран, като комбинация от върховата технология и
непрекъснатите иновации на 4MAX, този модел гарантира безкомпромисна мощ,
стабилност и издържливост.
Основни
Технически Характеристики:
- Гаранция без грижи: С гаранционен период от 24
месеца, 4MAX подчертава своята ангажираност към висококачествените
продукти.
- Непрекъсната мощ: С капацитет от 75Ah и
впечатляващ стартов ток от 700A, акумулатор BAT75/700R/4MAX осигурява
стабилно и ефективно стартиране по всяко време и всички условия.
- Перфектен за Вашия автомобил: Благодарение на оптимизираните
си размери и стандартния тип на полюсите, този акумулатор е подходящ за
широка гама от леки автомобили на пазара.
Акумулатор 4MAX модел BAT75/700R/4MAX е символ на доверие и качество.
Създаден от екипа на 4MAX след години на изследвания и иновации, той предлага
на автомобилните ентусиасти спокойствие и дълготрайна работа.
Отдайте се на силата на новата ера на
автомобилните батерии с модела BAT75/700R/4MAX.
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 75 Ah |
| Стартов ток | 700 A |
| Производител | 4MAX |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | Десен плюс |
| Дължина | 278 mm |
| Широчина | 175 mm |
| Височина | 175 mm |
| Тип на полюсите | Стандартен тип |
| Тип на кутията | B13 - борд 10.5 mm |
| Тегло | 16,30 кг. |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Код на производителя | BAT75/700P/4MAX |
| Баркод | 5900427143531 |
| Филтър | 67 Ah - 75 Ah |