-20 %
Крушка PHILIPS W2W, 12V, 2W, 10 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12960/10
6.60€ (12.91лв.)
5.28€ (10.33лв.)
Без данък: 5.28€ (10.33лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | W2W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 2 W |
| Тип фасунга | W2,1X9,5D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |