-20 %
Крушка PHILIPS S3, 12V, 15W, 240lm 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12008/1
2.70€ (5.28лв.)
2.16€ (4.22лв.)
Без данък: 2.16€ (4.22лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | S3 |
| Линия | Vision Moto |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 15 W |
| Тип фасунга | P26S |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 240lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |