-20 %
Крушка PHILIPS P21/5W, 12V, 5/21W, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12499VP/2B
4.68€ (9.15лв.)
3.75€ (7.33лв.)
Без данък: 3.75€ (7.33лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | P21/5W |
| Линия | VisionPlus Plus 60% |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 5 W/ 21 W |
| Тип фасунга | BAY15D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 2 броя |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 2 броя |