- Наличност: В наличност
- Модел: OSR3157DYP-02B
Описание
LED крушка
P27/7W, 12V, 1,3W, цвят на светлина: кехлибар, тип фасунга: W2,5X16Q, линия:
LEDriving SL, количество: 2 бр.,
Тип продукт
(терен срещу магистрала) терен ≙ P27/7W
приложение
(специфично за категория и продукт) използва се главно за приложения на
сигнал/индикатор
електрически
технически данни
входна
мощност 1,7 W
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 1,90 W
толеранс на
захранващото напрежение ±25%
тестово
напрежение 13,5 V
фотометрични
данни
светлинен
поток 55/10 lm
толеранс на
светлинен поток ±25% цветна
температура
LED жълт
размери и
тегло
дължина 49,0
mm
диаметър
25,7 mm
тегло на
продукта 13,30 g
време на
работа живот
B3 1500 h
живот Tc
4000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Модел | 3548YE-02B |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Цвят на светлина | Кехлибар |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | P27/7W |
| Линия | LEDriving SL |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 1.3 W |
| Тип фасунга | W2.5X16Q |
| Тип крушка | С нажежаема жичка / LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 55/10lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 5 броя |