- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64193NBS-2HB
Описание
Крушка H4,
12V, 60/55W, тип фасунга: P43T, линия: Night Breaker Silver, количество: 2 бр..
Серия: Night
Breaker Silver
Количество:
2 бр.
напрежение
(волт): 12V
светлинна
температура на цвета (келвин):
светлинен
поток (лумен): 1650/1000lm
повече
светлина: +100%
експлоатационен
живот: стандартен
базов модел
/ тип: H4
С NIGHT
BREAKER SILVER, Osram предлага оптимално работно време с производителна
халогенна крушка за моторни превозни средства. Osram NIGHT BREAKER SILVER
оставя до 100% повече яркост в сравнение с минималния законов стандарт и
осветява зона с дължина до 130 метра. позволява ви да виждате пътните знаци,
препятствията и препятствията по-рано и имате повече време за реакция. освен
това тези автомобилни лампи имат атрактивно съотношение цена-качество и модерен
дизайн.
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H4 |
| Линия | Night Breaker Silver |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 60 W/55 W |
| Тип фасунга | P43T |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1650/1000lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 5 броя |