- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64193 NBS
Описание
Крушка H4,
12V, 60/55W, тип фасунга: P43T, линия: Night Breaker Silver, количество: 1 бр..
Серия: Night
Breaker Silver
Количество в
опаковката: 1
напрежение
(волта): 12V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
поток (лумен): 1650/1000lm
повече
светлина: +100%
експлоатационен
живот: стандартен
базов модел
/ тип: H4
NIGHT
BREAKER SILVER предлага халогенни крушки Osram за моторни превозни средства с
оптимална работа. Osram NIGHT BREAKER SILVER оставя до 100% повече яркост в
сравнение с минималния законов стандарт и осветява зона с дължина до 130 метра.
позволява ви да виждате пътните знаци, препятствията и препятствията по-рано и
имате повече време за реакция. освен това тези автомобилни лампи имат
атрактивно съотношение цена-качество и модерен дизайн.
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H4 |
| Линия | Night Breaker Silver |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W/60 W |
| Тип фасунга | P43T |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1650/1000lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |