- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64156-
Описание
Крушка H3,
24V, 70W, тип фасунга: PK22S, линия: Standard, количество: 1 бр..
Серия:
Оригинално
количество в
опаковката: 1
волтаж
(волт): 24V
цветна
температура на светлината (келвин): 3200k
светлинен
поток (лумен):
повече
светлина: стандартен
живот:
стандартен
базов модел
/ тип: H3
рентабилен
Osram Original серия камион оригинал електрически крушки.
Информация
за продукта
референтен
номер за поръчка 64156
област на
употреба (технология и употреба): халогенна крушка,
електрически
технически данни на фара
входна
мощност 84 W 1)
захранващо
напрежение 24,0 V
номинална
мощност 70,00 W
тестово
напрежение 28,0 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 1750 lm
толеранс на
светлинния поток ±15%
цветна
температура 3200 K
размери и
тегло
дължина 44,0
mm
диаметър
11,5 mm
тегло на
продукта 6,90 g
време на
работа
експлоатационен
живот B3 400 h
експлоатационен
живот Tc 650 h
допълнителна
информация за продукта
базов модел
/ база (стандарт) PK22s
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H3 |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 24 V |
| Номинална мощност | 70 W |
| Температура | 3200К |
| Тип фасунга | PK22S |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1750lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |