- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64151NL-2HB
Описание
Крушка H3,
12V, 55W, 1450 lm., цвят на светлина: бял, тип фасунга: PK22S, линия: Night
Breaker Laser, количество: 2 бр..
Серия: Night
Breaker Laser
Количество:
2 бр.
напрежение
(волт): 12V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
поток (лумен): 1500lm
повече
светлина: +150%
експлоатационен
живот: стандартен
базов модел
/ тип: H3
В момента
най-ефективната халогенна крушка на Osram. открийте новото поколение NIGHT
BREAKER LASER - най-ярката халогенна крушка от OSRAM! използвайки най-новата
лазерна технология, тези крушки предлагат до 150% повече яркост в сравнение със
стандартните крушки (според стандарта, разрешен от закона). нажежаемата жичка,
произведена с помощта на авангардна технология, дава по-добра светлинна
мощност. благодарение на него крушките произвеждат светлинен лъч до 150 метра и
до 20% по-бяла светлина спрямо законовия минимален стандарт. по-добрата
видимост позволява на водача да открива опасностите по-рано и да реагира
по-бързо на тях.
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H3 |
| Линия | Night Breaker Laser |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Тип фасунга | PK22S |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1450lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 5 броя |