- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64151-
Описание
Крушка H3,
12V, 55W, тип фасунга: PK22S, линия: Standard, количество: 1 бр..
Серия:
оригинално
количество в
опаковката: 1
напрежение
(волта): 12V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
поток (лумен):
повече
светлина: стандартен
живот:
стандартен
базов модел
/ тип: H3
OSRAM
ORIGINAL LINE халогенни крушки с убедителна производителност, те са издръжливи
и рентабилни. висококачествена оригинална стандартна крушка с отлично
съотношение цена-качество.
Информация
за продукта
референтен
номер за поръчка 64151
област на
използване (технология и употреба): халогенна крушка, фар
електрически
технически данни
входна
мощност 68 W 1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 55,00 W
тестово
напрежение 13,2 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 1450 lm
толеранс на
светлинния поток ±15%
размери и
тегло
диаметър
11,5 mm
тегло на
продукта 6,90 g
дължина 42,0
mm
експлоатационен
живот
живот B3 400
h
живот Tc 650
h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H3 |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Тип фасунга | PK22S |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1450lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |