- Наличност: В наличност
- Модел: OSR62201 SBP-
Описание
Крушка H3,
12V, 100W, тип фасунга: PKY22S, линия: Super Bright, количество: 1 бр..
Само за
офроуд употреба. забранено за използване в пътното движение.
Висока
мощност с допълнителна мощност и крушка само за случайна употреба. забранено
движение по пътищата.
SUPER BRIGHT
PREMIUM и SUPER BRIGHT са пейзажни лампи с висока мощност и допълнителна
мощност. тези издръжливи и многофункционални крушки показаха отлична яркост
дори на най-трудния терен: päästetunyused, строителни и транспортни работни
места, селско и горско стопанство. тези продукти не са ECE сертифицирани и не
могат да се използват на открито по открити пътища. Използването по открити
пътища променя валидността както на лиценза, така и на застраховката. някои
страни забраняват продажбата и употребата на техните продукти. За информация за
Oma Riigi, моля, свържете се с вашия местен дилър.
Tellimuse
справка 64153SB
Тип продукт
(офроуд срещу магистрала) офроуд ≙ H3
област на
използване (категория и специфичен за продукта) халогенни фарове
електрически
данни
входна
мощност 85 W 1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 100,00 W
тестово
напрежение 13,2 V
електричество
входен толеранс ±5%
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 2300 lm
толеранс на
светлинен поток ±10%
цветна
температура 3200 K
размери и
тегло
диаметър
12,0 mm
Тегло на
продукта 8,00 g
дължина 42,0
mm
време на
работа живот
B3 23 часа
живот Tc 50
часа
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H3 |
| Линия | Super Bright |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 100 W |
| Температура | 3200К |
| Тип фасунга | PKY22S |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 2300lm |
| Опаковка | Кутия |