- Наличност: В наличност
- Модел: OSR62201 SBP-
Описание
Крушка H3,
12V, 100W, тип фасунга: PK22S, линия: Super Bright, количество: 1 бр..
Н3;
номинална мощност (W) - 100; напрежение (V) - 12; базов модел - PK22s
Off road
85w
3200k
2300lm
Висока
мощност с допълнителна мощност и крушка само за случайна употреба. забранено
движение по пътищата.
SUPER BRIGHT
PREMIUM и SUPER BRIGHT са пейзажни лампи с висока мощност и допълнителна
мощност. тези издръжливи и многофункционални крушки показаха отлична яркост
дори на най-трудния терен: päästetunyused, строителни и транспортни работни
места, селско и горско стопанство. тези продукти не са ECE сертифицирани и не
могат да се използват на открито по открити пътища. Използването по открити
пътища променя валидността както на лиценза, така и на застраховката. някои
страни забраняват продажбата и употребата на техните продукти. За информация за
Oma Riigi, моля, свържете се с вашия местен дилър.
Информация
за продукта
Tellimuse
справка 62201SBP
Тип продукт
(офроуд срещу магистрала) офроуд ≙ H3
област на
използване (категория и специфичен за продукта) халогенен фар Входна мощност на
електрически
данни 85 W 1) захранващо напрежение 12,0 V номинална мощност 100,00 W
изпитвателно напрежение 13,2 V 1) макс. фотометрични данни светлинен поток 2300
lm толеранс на светлинен поток ±10% цветна температура 3200 K размери и тегло
диаметър 12,0 mm Тегло на продукта 8,00 g дължина 42,0 mm време на работа живот
B3 23 часа живот Tc 50 часа
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H3 |
| Линия | Super Bright |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 100 W |
| Температура | 3200К |
| Тип фасунга | PK22S |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 2300lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |