- Наличност: В наличност
- Модел: OSR881-
Описание
Крушка H27W/2,
12V, 27W, тип фасунга: PGJ13, линия: Standard, количество: 1 бр..
Серия:
оригинално
количество в
опаковката: 1
напрежение
(волт): 12V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
поток (лумен):
повече
светлина: стандартен
експлоатационен
живот: стандартен
базов модел
/ тип: Pgj13,H27, H27/2W
Osram
ORIGINAL Автомобилните крушки LINE предлагат убедителна производителност спрямо
стандартните изисквания в сравнение, издръжливи са и рентабилни. отлично
съотношение цена/качество, надеждно OEM качество.
Информация
за продукта
референция
за поръчка 881
област на
употреба (технология и употреба): халогенна крушка, фарове
електрически
технически данни
входна
мощност 31 W 1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 27,00 W
тестово
напрежение 13,5 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 450 lm
толеранс на
светлинния поток ±15%
размери и
тегло
диаметър 9
mm
тегло на
продукта 11,20 g
дължина 44,5
mm
допълнителна
информация за продукта
базов модел
/ база (стандарт) PGJ13
възможности
ECE
категория H27W/2
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H27W/2 |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 27 W |
| Тип фасунга | PGJ13 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 450lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |