- Наличност: В наличност
- Модел: OSR880-
Описание
Крушка
H27W/1, 12V, 27W, тип фасунга: PG13, линия: Standard, количество: 1 бр..
Серия:
оригинално
количество в
опаковката: 1
напрежение
(волта): 12V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
поток (лумен):
повече
светлина: стандартен
експлоатационен
живот: стандартен
базов модел
/ тип: H27
Автомобилните
крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат убедителна производителност спрямо
стандартните изисквания, са издръжливи и рентабилни. отлично съотношение
цена/качество, надеждно OEM качество.
Информация
за продукта
референтен
номер за поръчка 880
област на
употреба (технология и употреба): халогенна крушка,
електрически
технически данни на фара
входна
мощност 31 W 1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 27,00 W
тестово
напрежение 13,5 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 450 lm
толеранс на
светлинен поток ±15%
размери и
тегло
диаметър 9
mm
тегло на
продукта 12,60 g
дължина 44,5
mm
допълнителна
информация за продукта
базов модел
/ основа (стандарт) PG13
възможности
технология
халогенна лампа
ECE
категория H27W/1
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H27W/1 |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 27 W |
| Тип фасунга | PG13 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 450lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |