- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64136 K10SZT
Описание
Крушка H21W,
12V, 21W, тип фасунга: BAY9S, линия: Standard, количество: 10 бр..
1 бр. =10бр.
Крушка Osram 12V 21W BAY9s мини халоген пакет 10бр. 64136. Серия: оригинално
количество:
10 бр.
напрежение
(волт): 12V
светлинна
цветна температура (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
живот:
стандартен
базов модел
/ тип: Bay9s h21w
Автомобилните
крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат убедителна производителност спрямо
стандартните изисквания, издръжливи са и струват ефективен. отлично съотношение
цена/качество, надеждно OEM качество.
Автомобилните
крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат убедителна производителност за
стандартните изисквания, издръжливи са и рентабилни. с отлично съотношение
цена-качество, надеждно OEM (оригинален производител) качество.
Информация
за продукта
Референтен
номер на Tellimuse 64136
приложение
(специфично за категория и продукт): допълнителна крушка
входна
мощност на електрически данни 25 W
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 21,00 W
толеранс на
входящата електроенергия ±5%
тестово
напрежение 13,5 V
фотометрични
данни
светлинен
поток 600 lm
толеранс на
светлинен поток ±12%
размери и
тегло
дължина 38,9
mm
диаметър 9
mm
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H21W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 21 W |
| Тип фасунга | BAY9S |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Светлинен поток | 600lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |