- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64181L
Описание
Крушка H19,
12V, 60/55W, тип фасунга: PU43T-1, линия: Standard, количество: 1 бр..
Серия:
оригинално
количество в
опаковката: 1
напрежение
(волта): 12V
цветна
температура на светлината (келвин): 4150k
светлинен
поток (лумен):
повече
светлина: стандартен
експлоатационен
живот: стандартен
базов модел
/ тип: H19
Автомобилните
крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат убедителни производителност спрямо
стандартните изисквания, са издръжливи и рентабилни. отлично съотношение
цена/качество, надеждно OEM качество.
Информация
за продукта
референтен
номер за поръчка 64181L
област на
употреба (технология и употреба): халогенна крушка,
електрически
технически данни на фара
входна
мощност 72 W 1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 60/55 W
тестово
напрежение 13,2 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 1750 lm
толеранс на
светлинния поток ±10%
размери и
тегло
диаметър
13,0 mm
тегло на
продукта 20,90 g
дължина 82,0
mm
време на
работа експлоатационен
живот B3 300
/ 800 h
експлоатационен
живот Tc 600 / 1600 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H19 |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 60 W/55 W |
| Температура | 4150К |
| Тип фасунга | PU43T-1 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1750lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |