- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64155 TSP NG
Описание
Серия:
Truckstar pro
Количество в
опаковката: 1
волтаж
(волт): 24V
Цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (Lumen):
повече
светлина: +100%
експлоатационен
живот: много дълъг експлоатационен живот
базов модел
/ тип: H1
Най-мощната
халогенна крушка на Osram за камиони.
Най-ефективната
халогенна лампа за камиони на Osram.
Намерете
крушки Truckstar PRO - най-ярките крушки за камиони на Osram на страхотна цена.
• До 100%
повече светлина от стандартните лампи.
• Много дълъг
експлоатационен живот.
• Много
добра устойчивост на вибрации
Тези
24-волтови крушки са идеални за професионални шофьори, като намаляват времето
за престой и разходите за превозни средства. Благодарение на високата
устойчивост на вибрации лампите Truckstar PRO са подходящи и за трудни
ситуации. Благодарение на впечатляващата яркост и повече от два пъти
експлоатационния живот в сравнение със стандартните крушки, тези лампи
подобряват безопасността на движението.
Информация
за продукта
референтен
номер на поръчка 64155TSP
област на
използване (технология и употреба): халогенна крушка,
електрически
технически данни на фара
входна
мощност 84 W 1)
захранващо
напрежение 24,0 V
номинална
мощност 70,00 W
тестово
напрежение 28,0 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 1900 lm
толеранс на
светлинен поток ±15%
размери и тегло
дължина 67,5
mm
диаметър 9
mm
тегло на
продукта 6,30 g
време на
работа
живот B3 600
h
живот Tc
1200 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | С одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H1 |
| Линия | Truckstar Pro NextGen |
| Волтаж | 24 V |
| Номинална мощност | 70 W |
| Тип фасунга | P14.5S |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1900lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |