-19 %
Крушка OSRAM H1, 12V, 55W, 3200K, 1550lm, 2 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64150ULT-2HB
8.49€ (16.60лв.)
6.90€ (13.50лв.)
Без данък: 6.90€ (13.50лв.)
Описание
Крушка H1,
12V, 55W, тип фасунга: P14,5S, линия: Ultra Life, количество: 2 бр..
Серия:
Ultralife
Количество:
2 бр.
напрежение
(волт): 12V
3200K
1550lm
повече
светлина: стандартен
експлоатационен
живот: до четири пъти по-дълъг експлоатационен живот (в сравнение със
стандартна крушка)
базов модел
/ тип: H1
издръжлива
крушка с експлоатационен живот до 4 пъти по-дълъг в сравнение със стандартна
крушка . Крушките ULTRA LIFE издържат дълго време.. крушките за кола издържат
до 100 000 км. затова са подходящи за коли карани много.. Модерен дизайн със сребрист
връх. Спестява ви време и не се налага да сменяте крушките толкова често.
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H1 |
| Линия | Ultra Life |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Температура | 3200К |
| Тип фасунга | P14.5S |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1550lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 5 броя |