- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64150-
Описание
Крушка H1,
12V, 55W, тип фасунга: P14,5S, линия: Standard, количество: 1 бр..
Серия:
оригинално
количество в
опаковката: 1
напрежение
(волта): 12V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
живот:
стандартен
базов модел
/ тип: H1
OSRAM
ORIGINAL LINE халогенни крушки с убедителна производителност, те са издръжливи
и рентабилни. висококачествена оригинална стандартна крушка с отлично
съотношение цена-качество.
Информация
за продукта
номер на
поръчка 64150
област на
употреба (технология и употреба): халогенна крушка,
електрически
технически данни на фара
входна
мощност 68 W 1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 55,00 W
тестово
напрежение 13,2 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 1550 lm
толеранс на
светлинния поток ±15%
цветна
температура 3200 K
размери и
тегло
диаметър 9
mm
тегло на
продукта 5,89 g
дължина 67,5
mm
време на
работа
живот B3 400
h
живот Tc 650
h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H1 |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Температура | 3200К |
| Тип фасунга | P14.5S |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1550lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |