-25 %
Крушка OSRAM H1, 12V, 55W, 3200K, 1550lm, 1 брой
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64150 ULT-
3.73€ (7.30лв.)
2.80€ (5.48лв.)
Без данък: 2.80€ (5.48лв.)
Описание
Крушка H1,
12V, 55W, тип фасунга: P14,5S, линия: Ultra Life, количество: 1 бр..
Серия:
Ultralife
Количество в
опаковката: 1
напрежение (волт):
12V
3200K
1550lm
повече
светлина: стандартен
живот: 4
пъти по-дълъг в сравнение със стандартна крушка
базов модел
/ тип: H1
издръжлива
крушка с експлоатационен живот до 4 пъти по-дълъг в сравнение със стандартна
крушка. Крушките ULTRA LIFE издържат дълго време.. крушките за кола издържат до
100 000 км. затова са подходящи за автомобили, които се карат много.. Модерен
дизайн благодарение на сребристата глава. помага да спестите време и вече не е
нужно да сменяте крушата толкова често.
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H1 |
| Линия | Ultra Life |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Температура | 3200К |
| Тип фасунга | P14.5S |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1550lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |