- Наличност: В наличност
- Модел: OSR66340 CBN
Описание
Ултра бяло с
до 6200K цветова температура и 150% по-ярка светлина!
Крушка D3S,
42V, 35W, 6200 К, тип фасунга: PK32D-5, линия: Cool Blue Intense NextGen,
количество: 1 бр..
XENARC COOL
BLUE INTENSE NEXT GEN – запознайте се с тази модерно изглеждаща лампа с висока
мощност! Ултра бяла светлина и висок контраст за LED изгледа.
високотехнологичната ксенонова крушка с цветна температура до 6200 келвина
предлага високоефективна технология, брилянтен ефект и компромисен дизайн.
благодарение на специално покритие, което се използва вместо традиционно
покритие, лампата произвежда ярка бяла светлина. тази стилна крушка създава
привличащ вниманието ефект и ви помага да бъдете виждани по-добре. Благодарение
на крушката XENARC COOL BLUE INTENSE NEXT GEN нощта се превръща в ден.
лумени:
3200lm
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | С одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | D3S |
| Линия | Cool Blue Intense NextGen |
| Волтаж | 42 V |
| Номинална мощност | 35 W |
| Температура | 6200К |
| Тип фасунга | PK32D-5 |
| Тип крушка | Халоген / Ксенон |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 3200lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |