- Наличност: В наличност
- Модел: OSR66340XN2
Описание
Най-мощната
ксенонова светлина на OSRAM
XENARC NIGHT
BREAKER LASER Следващото поколение е най-мощната ксенонова светлина на OSRAM.
тази мощна лампа с ефективна ксенонова технология гарантира по-добра видимост
на пътя: до 220% повече яркост в сравнение с минималния закон. повече светлина
ви позволява да виждате по-далеч и по този начин да реагирате по-бързо. има
светлинен лъч до 250 метра и до 20% по-бяла светлина за постигане на по-модерен
външен вид (в сравнение с минималния закон). Avastage XENARC NIGHT BREAKER
LASER Бележка за чиста производителност: препоръчваме смяна на XENARC светлини
от професионалисти и по двойки.
електрически
данни
4500k
входна
мощност 35 W
захранващо
напрежение 42,0 V
номинална
мощност 35,00 W
тестово
напрежение 13,5 V
толеранс на
захранващото напрежение ±3%
фотометрични
данни
светлинен
поток 3200 lm
толеранс на
светлинен поток ±15%
размери и
тегло
диаметър 9
mm
тегло на
продукта 60,20 g
дължина 83,2
mm
време на
работа
живот B3
2000 h
живот Tc
3000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | С одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | D3S |
| Линия | Night Breaker Laser |
| Волтаж | 42 V |
| Номинална мощност | 35 W |
| Температура | 4400К |
| Тип фасунга | PK32D-5 |
| Тип крушка | Ксенон |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 3200lm |
| Опаковка | Кутия |