-27 %
Крушка OSRAM D2S, 85V, 35W, 7000 К, 3200lm, 2 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR66240CBB-2HB
156.46€ (306.01лв.)
114.79€ (224.51лв.)
Без данък: 114.79€ (224.51лв.)
Описание
Серия:
Xenarc Coolblue BOOST
Количество:
2 бр.
цветна
температура на светлината (келвин): 7000K
светлинен
поток (лумен): 3200lm
повече
светлина: стандартен
живот:
стандартна
85v
хипер синя
ксенонова крушка до 7000K. повишена яркост в сравнение със стандартните крушки.
Типово одобрение на ECE: NO. Не е за движение по пътищата!
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | D2S |
| Линия | Cool Blue Boost |
| Волтаж | 85 V |
| Номинална мощност | 35 W |
| Температура | 7000К |
| Тип фасунга | P32D-2 |
| Тип крушка | Ксенон |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 3200lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 2 броя |