-19 %
Крушка OSRAM C5W, 12V, 5W, 45lm, 10 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR6413 K10SZT
8.03€ (15.71лв.)
6.53€ (12.77лв.)
Без данък: 6.53€ (12.77лв.)
Описание
Крушка C5W,
12V, 5W, 45 lm., тип фасунга: BAY9S, линия: Standard, количество: 10 бр..
Серия:
оригинално
количество:
10 бр.
напрежение
(волт): 12V
светлинна
цветна температура (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
живот:
стандартен
базов модел
/ тип: Sv8.5
Osram
ORIGINAL LINE автомобилните крушки предлагат убедителна производителност спрямо
стандартните изисквания, издръжливи са и струват - ефективен. отлично
съотношение цена/качество, надеждно OEM (оригинален производител) качество.
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | C5W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 5 W |
| Тип фасунга | BAY9S |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Светлинен поток | 45lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |