-24 %
Крушка OSRAM C10W, 24V, 10W, 10 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR6429 K10SZT
11.10€ (21.71лв.)
8.48€ (16.59лв.)
Без данък: 8.48€ (16.59лв.)
Описание
Крушка C10W,
24V, 10W, тип фасунга: SV8,5-8, линия: Standard, количество: 10 бр..
Серия:
Оригинално
количество:
10 бр.
напрежение
(волт): 24V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
експлоатационен
живот: стандартен
базов модел
/ тип: крушка совалка 41 mm, Sv8.5
рентабилни
Osram Original серия оригинални крушки за камиони.
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | C10W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 24 V |
| Номинална мощност | 10 W |
| Тип фасунга | SV8.5-8 |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |