-20 %
Крушка, LED, задни светлини / за мъгла PHILIPS W16W, 12V, 1.8W, 6000К, 160lm, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 11067CU31B1
9.46€ (18.50лв.)
7.57€ (14.81лв.)
Без данък: 7.57€ (14.81лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Цвят на светлина | Студено бял |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | W16W |
| Линия | Ultinon Pro3100 SL |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 1,8 W |
| Температура | 6000К |
| Тип фасунга | W21x9.5d |
| Тип крушка | LED |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 160lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 1 брой |