-26 %
Крушка, LED PHILIPS H4, 12/24V, 21W, 6000K, 1500/1000lm, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 11342U3022X2
123.00€ (240.57лв.)
91.50€ (178.96лв.)
Без данък: 91.50€ (178.96лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H4 |
| Линия | Ultinon Pro3022 HL |
| Волтаж | 12 V/ 24 V |
| Номинална мощност | 21 W |
| Температура | 6000K |
| Тип фасунга | P43T-38 |
| Тип крушка | LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1500/1000lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 2 броя |