-23 %
Крушка LED, фар за мъгла PHILIPS H16/H8/H9, 12V, 20W, 6000K, 1800lm, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 11366U2500CX
61.61€ (120.50лв.)
47.24€ (92.39лв.)
Без данък: 47.24€ (92.39лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H16 / H8 / H9 / FOG |
| Линия | Ultinon Access 2500 |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 20 W |
| Температура | 6000K |
| Тип фасунга | PGJ19-1 / PGJ19-3 / PGJ19-5 |
| Тип крушка | LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1800lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 2 броя |