- Наличност: В наличност
- Модел: 645400080
Описание
АКУМУЛАТОР
VARTA PROMOTIVE SLI 645400080:
Настъпва
новата ера в енергийните решения за тежкотоварни автомобили – срещнете АКУМУЛАТОР
VARTA PROMOTIVE SLI 645400080. Тази технологична серия е разработена
специално да отговори на нуждите на динамичния и бързо развиващ се свят на
тежкотоварния транспорт.
С
производителността на VARTA, световен лидер в бранша, този акумулатор е проектиран
да надмине всичките Ви очаквания. С мощен стартов ток от 800A, той
осигурява бързо и силно стартиране на вашия автомобил дори и при екстремни
условия.
Освен това,
капацитета от 145AH предоставя надеждност и дълготрайност на работа,
докато типа на батерията - тягов (Deep cycle) - гарантира дълъг и
надежден живот. Поляритета от левия плюс и стандартния тип на полюсите правят
инсталацията проста и безболезнена.
Подходящ за тежкотоварни
автомобили, АКУМУЛАТОР VARTA PROMOTIVE SLI 645400080 е вашия
най-добър избор, когато искате ефективност, надеждност и изключителна
производителност.
Не оставайте зад другите - изберете
елита на енергийните решения и се доверете на качеството на VARTA.
Спецификации
| Акумулатори | |
| Гаранция | 12.0 месец(а) |
| Приложение | Тежкотоварни автомобили |
| Стартов ток | 800 A |
| Производител | VARTA |
| Тип на батерията | Тягов (Deep cycle) |
| Поляритет | Ляв плюс |
| Модел акумулатор | PROMOTIVE SLI HD |
| Дължина | 513 mm |
| Широчина | 189 mm |
| Височина | 223 mm |
| Тип на полюсите | 1 |
| Тип на кутията | B00 - без борд |
| Тегло | 36.62 kg |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Филтър | 111 Ah - 145 Ah |